Editörün Seçtikleri Sinema ve Dizi

Game of Thrones ‘House of the Dragon’ için Teaser Yayınladı

Merakla beklenen diziden ilk FRAGMAN yayında

HBO Max’ten beklenen haber geldi. Game of Thrones‘un öncesi anlatan House of the Dragon dizisi için bir teaser fragman yayınladı. “House of the Dragon”, “Game of Thrones” olaylarından 200 yıl öncesini konu almakta ve Targaryen Hanesinin iç savaşlarını anlatıyor. Avrupa’da HBO Max için bir lansman etkinliği sırasında dizinin 2022’de başlayacağı söylendi.

Fragman çeşitli dövüş sahnelerinin ve mızrak dövüşünün kısa kesitlerini içerirken, dizi yapım başlangıcı 26 Nisan’da açıklandı ve George R.R. Martin’in “Fire & Blood” kitabına dayanmakta.

HBO, yakın zamanda yaptığı açıklamada halihazırda dizinin zaten geniş olan kadrosuna yedi yeni oyuncunun dahil edildiğini duyurdu: Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes. Daha önce duyurulan oyunculardan bazıları ise şunlar; Paddy Considine, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Matt Smith, Steve Toussaint, Rhys Ifans ve Fabien Frankel yer alıyor.

Miguel Sapochnik ve Ryan Condal, dizinin baş yapımcıları olarak görev yapacak ve aynı zamanda Martin ve Vince Gerardis ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Martin ve Condal gösteriyi birlikte yarattı. “House of the Dragon”, yaz boyunca Birleşik Krallık’ta çekim yaparken, Covid-19 nedeniyle geçici olarak durmuştu ama daha sonra prodüksiyon tamamlandı.

 

Related posts

Ünlü Fenomenden Skandal İddialar… Peki Ece Ronay kimdir, kaç yaşında, nereli ve kaç takipçisi var?

trendmedya

An entrepreneur shares 20 tips for traveling for free

trendmedya

Elektrikli Araç Üreticisi Tesla, Avrupa’daki İlk Fabrikasını Açıyor

trendmedya

Leave a Comment