Editörün Seçtikleri Magazin

Ünlü Fenomenden Skandal İddialar… Peki Ece Ronay kimdir, kaç yaşında, nereli ve kaç takipçisi var?

Fenomen Ece Ronay’dan sklandal iddialar… M.Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek cep telefonuyla mesajlaşma görüntülerini ifşa etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Ronay,”Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir.” dedi.

Mehmet Ali Erbil hakkında taciz suçlaması! Ece Ronay mesajları ve ses  kaydını ifşa ettiÇektiği videolar ve yayınladığı şarkılar ile fenomen olmayı başaran Ronay, yeni şarkısının klibinde yer alan M.Ali Erbil‘in kendisine gönderdiği mesajları sosyal medya hesaplarından ifşa ederek, tacize uğradığını iddia etti.

Psikolojik olarak şidden gördüğünü iddia eden Ronay, “M.Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte.” dedi.

ECE RONAY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA ve KAÇ TAKİPÇİSİ VAR?

Ece Ronay, 17 Kasım 1991 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. 29 yaşındaki Ronay, Beslenme ve Diyetik Bölümü mezunudur.

İlk olarak yayınladığı videolar ve paylaşımlarla adını duyuran sosyal medya fenomeni ardından yayınladığı şarkılarla geniş izlenme rakamlarına ulaştı.

“Karpuz” ve “Git Çatla” isimli şarkılarıyla ismini geniş bir kitleye duyurmayı başaran feromen Ronay’ın Youtube’da 727 bin, Instagram’da 1.1 milyon takipçisi bulunuyor.

Related posts

New York’s first women-only boxing club is here

trendmedya

Game of Thrones ‘House of the Dragon’ için Teaser Yayınladı

trendmedya

UK growth figures raise chance of rate rise

trendmedya

Leave a Comment