Magazin

Burak Özçivit’in Aylık Kazancı Ne Kadar?

Çarşamba günleri Atv’de yayınlanan ve reyting rekoru kıran kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit kuruluş Osman dizisinden bölüm başına kaç lira alıyor? maaşı ne kadar?

Kuruluş Osman’ın başrolü Burak Özçivit haftada dudak uçuklatan bir rakam kazanıyor. 25 farklı dile çevrilen kuruluş Osman bugünlerde en çok konuşulan dizilerin başında geliyor.

Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde bir dönem dizisi olduğundan dolayı büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyordu.

İş hayatında başarısına başarı katarken, ailesini de ihmal etmeyen Burak Özçivit, oyunculukta lvl atladı diyebiliriz.

Kuruluş Osman Şaşırtmadı

Açıklanan yüksek bütçesiyle dünyanın her yerinden seyirci toplamayı başaran Kuruluş Osman, yayınladığı fragmanlarla milyonlarca kişiye ulaşmış durumda. Diriliş Ertuğrul dizisi yayında olduğu dönemde reytinglerde her zaman ilk sırada yer almayı başarmıştı. Kuruluş Osman’da sürpriz yapmadı ve reyting rekorları kırmaya başladı.

Dizideki Rolü İçin Aldığı Eğitimler

Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisindeki rolü için tam 1 yıldır yoğun bir şekilde at binme, dövüş,kılıç dersleri ve de Kur’an eğitimi aldı. Burak Özçivit dizide Osmangazi rolünü canlandırıyor. Bildiğiniz gibi dizide Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi’nin hayatı savaşları ve zaferleri anlatılıyor.

Önceki Dizilerden Kazancı

Burak Özçivit şimdiye kadar rol aldığı projelerden iyi ücretler kazandı. Daha önce rol aldığı Çalıkuşu dizisinde bölüm başı kazancı 40 bin TL olurken, son olarak rol aldığı Kara Sevda dizisinde 90 bin TL alıyordu. Kara Sevda dizisinde gösterdiği performanstan  sonra oyunculuk başarısı daha da katlandı.

Reklam Filmi Geliri

Burak Özçivit ek olarak rol aldığı reklam projelerinde de kazancını arttırmayı başardı. Ortadoğu’da da çok fazla hayran kitlesine sahip olduğundan dolayı. Dubai şeyhi El Maktum’un sahibi olduğu Emaar Square mall’un Reklam yüzü oldu. Çekimleri İki gün süren reklam filminden tam 5 milyon TL Kazandı.

Haftalık Geliri?

Ünlü oyuncunun bölüm başı ne kadar para aldığı merak konusuydu. Sıkı durun! Çünkü fiyatı duyunca şaşıracaksınız TV8 de yayınlanan gel konuşalım programında açıklanan bilgi de Burak Özçivit diziden bölüm başına tam 325 bin TL kazanıyor. Burak Özçivit’in kuruluş Osman dizisindeki sadece haftalık ücreti bu.

Aylık Geliri

Bir de diziden aylık ne kadar kazandığını hesaplayalım. Burak Özçivit’in Kuruluş Osman dizisindeki aylık geliri 1 milyon 300 bin TL.

Related posts

Ünlü Fenomenden Skandal İddialar… Peki Ece Ronay kimdir, kaç yaşında, nereli ve kaç takipçisi var?

trendmedya

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci ile ilgili şok eden iddia!

trendmedya

Leave a Comment